logo transparant v3

 In de Cirkel van juni staat een beknopt reisverslag van Ans Verplak over de 5-daagse reis zoals zij die heeft ervaren. De reacties op dit artikel waren positief: velen hebben dezelfde positieve ervaringen met deze reis. Hierbij het volledige verslag.

 

5_daagse_reis_01.jpg

Terugblik Vijfdaagse reis Wetzlar, Duitsland

Een persoonlijk verslag van een medereiziger. De reis was weer geweldig georganiseerd. Mijn complimenten. Genoeg van alles; cultureel, geschiedenis, natuur, architectuur, veel te wandelen, veel te zien. Ook genoeg tijd om te verpozen op een terras, of in een ‘kneipe’. Of gewoon even stil te zijn in een kerk, een kaarsje aan te steken, overleden geliefden te gedenken en te genieten van mooie glas in lood ramen.

Er zijn weer bijzondere herinneringen gemaakt, b.v. van de fantastische botanische tuin, het openluchtmuseum was ook erg mooi maar zo groot dat ik op een goed moment wel ‘vol’ zat met alle ouwe meuk (met alle respect hoor voor de inzet van al het werk en onderhoud daar). Het bezoek aan Frankfurt was bijzonder. Wij bleven in de bus met gids voor een stadstour en daarna op verschillende plekken al rondlopend te zien hoe fascinerend oud en nieuwbouw daar zijn. Over rijkdom van vroeger en nu en hoe dat op verschillende plekken in die stad naadloos in elkaar overloopt.

Het bezoek aan het kasteel heb ik overgeslagen en we hebben met een klein groepje gezellig koffie gedronken ‘miet kuchen’. Dat zijn toch ook pareltjes van kleine ontmoetingen. De laatste dag weer in een prachtige dom geweest en vervolgens afgedaald naar een winkelstraat. Een lavendel winkeltje trok wel even de aandacht. Kleine stukjes zeep als souveniertjes, was het enige wat is meegegaan op de terugreis.

Het was een gezellige reis. Zo'n reis is ook ontmoeting en samen zingen iedere keer als we bijna bij het hotel waren. Een Weurtse traditie inmiddels. Zeker zijn deze bijzondere dagen voor herhaling vatbaar. Mijn vader zei altijd; ‘bij leven en welzijn’. En ik zeg hem dat na.
Dank voor al het gezellige van allemaal.
Ans Verplak te Weurt

Komende activiteiten

Walking Voetbal
26 jul 2024 09:30 - 12:00
Zomerfestival
29 jul 2024 08:00 - 00:00
Zomerfestival
29 jul 2024 08:00 - 00:00
Zomerfestival
29 jul 2024 08:00 - 00:00
Zomerfestival
29 jul 2024 08:00 - 00:00
Zomerfestival
29 jul 2024 08:00 - 00:00
Walking Voetbal
02 aug 2024 09:30 - 12:00

Laatste Nieuws

Columns

juli 02, 2024
mei 25, 2024
april 24, 2024

 

bannerv3 wita